דף הבית » כמה זמן צריך » כמה זמן כדאי להישאר במקלט?

כמה זמן כדאי להישאר במקלט?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

. כמה זמן כדאי להישאר במקלט?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מה זה מקלט במקום?

מקלט במקום הוא אמצעי לבריאות הציבור המשמש להגנה על אנשים מפני התפשטות מחלות זיהומיות. זה כרוך בשהייה במקום בטוח, כמו הבית שלך, והימנעות ממגע עם אנשים אחרים. זה חשוב במיוחד במהלך מגיפת הקורונה, שכן חיוני להגביל את המגע עם אחרים על מנת לצמצם את התפשטות הנגיף.

כמה זמן כדאי להישאר במקלט?

משך הזמן שאתה צריך לשהות במקלט תלוי במצב. ככלל, מומלץ לשהות במקלט לפחות 14 ימים. הסיבה לכך היא שהנגיף יכול לקחת עד 14 ימים עד להופעת תסמינים, כך שהשהייה במקלט למשך זמן זה תעזור להבטיח שלא תפיץ את הנגיף לאחרים.

מפיק את המרב מהזמן שלך במקלט

השהייה במקלט יכולה להיות קשה, אבל יש דרכים להפיק את המרב מהזמן שלך. הנה כמה טיפים לשמירה על פרודוקטיביות ולהפיק את המרב מהזמן שלך במקלט:

תשאר מחובר

שמירה על קשר עם חברים ובני משפחה חשוב, במיוחד בתקופות של ריחוק חברתי. נצל את הטכנולוגיה כדי לשמור על קשר עם יקיריכם. אתה יכול להשתמש בשירותי וידאו צ'אט כגון Skype או Facetime כדי להישאר מחובר עם חברים ובני משפחה.

הישאר פעיל

שמירה על פעילות חשובה הן לבריאות הגופנית והן לבריאות הנפשית שלכם. ישנן דרכים רבות להישאר פעיל בזמן המקלט, כמו לעשות יוגה, לצאת לטיול או לעשות אימון מקוון.

להישאר מעודכן

חשוב להישאר מעודכן לגבי החדשות והעדכונים האחרונים הקשורים לנגיף הקורונה. הקפד להישאר מעודכן בחדשות ובהנחיות האחרונות מרשויות הבריאות המקומיות שלך.

השוואה מהירה

פעילות יתרונות
תשאר מחובר שמור על קשר עם חברים ובני משפחה
הישאר פעיל שפר את הבריאות הפיזית והנפשית
להישאר מעודכן הישאר מעודכן בחדשות ובהנחיות האחרונות

מחסה במקום הוא צעד הכרחי כדי להגן על עצמך ועל אחרים מפני התפשטות נגיף הקורונה. זה יכול להיות קשה לשהות במקלט לתקופה ממושכת, אבל יש דרכים להפיק את המרב מהזמן שלך. על ידי שמירה על קשר, הישארות פעילה והישארות מעודכנת, תוכל להפיק את המרב מהזמן שלך במקלט. למידע נוסף על נגיף הקורונה, תוכל לצפות בסרטונים על נגיף הקורונה ביוטיוב.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן