דף הבית » כמה זמן נסיעה » כמה זמן הנסיעה מטאבה לשארם?

כמה זמן הנסיעה מטאבה לשארם?

השאירו פרטים ונחזור מיד:

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כמה זמן הנסיעה מטאבה לשארם?

סקירה כללית של הנסיעה מטאבה לשארם

הנסיעה מטאבה לשארם א-שייח' היא מסע נופי דרך חצי האי סיני. המסלול לוקח אתכם דרך המדבר, על פני כפרים בדואים ולאורך חוף הים האדום. הנסיעה היא כ-90 ק"מ (56 מייל) ואורכת כשעתיים, תלוי בתנועה.

המסלול

הנסיעה מטאבה לשארם א-שייח' עוברת על כביש עקבה-אילת, שהוא כביש דו מסלולי העובר לאורך חוף הים האדום. הדרך מטופחת ויש הרבה מקומות לעצור בדרך. המסלול לוקח אתכם דרך המדבר, על פני כפרים בדואים ולאורך חוף הים האדום.

הנוף

הנוף לאורך הנסיעה מטאבה לשארם א-שייח' מהמם. תעברו במדבר, עם דיונות החול המתגלגלות ומחשופי הסלע שלו. תעברו גם דרך כפרים בדואים, שם תוכלו לעצור לחקור ולקבל הצצה לחיים הבדואים המסורתיים. כשתתקרבו לשארם א-שייח', תתכבדו בנופים מדהימים של הים האדום והרי סיני.

הזמן הטוב ביותר ללכת

הזמן הטוב ביותר לקחת את הנסיעה מטאבה לשארם א-שייח' הוא בשעות הבוקר המוקדמות או אחר הצהריים המאוחרות. זה יאפשר לכם להימנע מחום היום וליהנות מהנוף ללא התנועה. את הנסיעה מומלץ לעשות גם בחודשי החורף, כאשר הטמפרטורות קרירות יותר והימים קצרים יותר.

שאלות ותשובות

ש: האם הנסיעה מטאבה לשארם א-שייח' בטוחה?
ת: כן, הכונן בטוח בדרך כלל. המסלול מתוחזק היטב ויש שפע של נוכחות משטרתית לאורך הדרך. עם זאת, עדיף תמיד לנקוט משנה זהירות בנהיגה באזורים לא מוכרים. ש: האם יש אגרה בכביש עקבה-אילת?
ת: כן, יש אגרה בכביש עקבה-אילת. האגרה היא כ-10 לירות מצריות (כ-$0.60 דולר). ש: האם יש עצירות בדרך?
ת: כן, יש הרבה מקומות לעצור בדרך. יש כפרים בדואים, מסעדות ותחנות דלק. תוכלו גם לעצור ולהתבונן בנופים המדהימים של ים סוף והרי סיני. ש: האם אפשר לקחת אוטובוס מטאבה לשארם א-שייח'?
ת: כן, אפשר לקחת אוטובוס מטאבה לשארם א-שייח'. האוטובוס אורך כשעתיים ועולה כ-25 לירות מצריות (כ-$1.50 דולר). הנסיעה מטאבה לשארם א-שייח' היא מסע נופי דרך חצי האי סיני. המסלול לוקח אתכם דרך המדבר, על פני כפרים בדואים ולאורך חוף הים האדום. הנסיעה היא כ-90 ק"מ (56 מייל) ואורכת כשעתיים, תלוי בתנועה. הנוף לאורך המסלול מדהים והזמן הטוב ביותר לקחת את הנסיעה הוא בשעות הבוקר המוקדמות או אחר הצהריים המאוחרות. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן